Kali Phos ( Kalium Posphoricum )

Kód: 1242
Neohodnoceno
350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
14.12.2022

Tkáňové (Schüsslerovy) soli

Základní tkáňová určená na doplnění konkrétního minerálu v těle

Obsah: 180 tbl/ 90g

Výrobce: Biomineral s.r.o

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tkáňové (Schüsslerovy) soli jsou základní minerální živiny, které se nacházejí v lidském organismu. Jejich rovnováha a správný pohyb v tkáních a buňkách jsou nevyhnutelné pro udržení zdraví. Nedostatečný příjem nebo nezdravé návyky, strava a stres způsobují jejich nedostatek, dochází k narušení minerální rovnováhy. To se nakonec projeví zdravotními problémy. Minerální anorganické látky se nejlépe vstřebávají do organismu při použití homeopatické potence D3 a D12. Neměli bychom zaměňovat tkáňové soli (dodávání tělu to co mu chybí podle příznaků) s homeopatií (léčba podobného podobným). Velmi důležitá je i kvalitativní stránka. Při výrobě tkáňových solí se využívají moderní přírodní báze bez obsahu cukru, lepku, laktózy a bez živočišných derivátů. Pomáhají při přirozené samoléčbě, čistící a regenerační schopnosti těla a poskytují našim buňkám základní anorganické dobře vstřebatelné živiny pro obnovu rovnováhy a zdraví.

Pastilky tkáňových solí se rozpouštějí a vstřebávají přímo v ústní dutině. Před a po užití se doporučuje přibližně deset minut nepít a nejíst. Obvyklá dávka při  chronických stavech je 2x 1 tableta (0,5 g). Akutně lze užívat 1 tabletu každé 2 hodiny. Tkáňové soli lze užívat dlouhodobě podle závažnosti a trvání deficitu. Pro rychlejší nástup účinku se může začít zpočátku s vyšším dávkováním ( cca 5-6 tablet denně ). V případě akutních stavů je možné zvýšit dávkování na 1 tabletu každých 15 min. je možné kombinovat více druhů tkáňových solí. U malých dětí se doporučuje pastilky rozdrtit a smíchat s troškou vody.

Tkáňové (Schüsslerovy) soli nejsou léky v dnešním slovy smyslu, protože účinné minerální látky jsou přirozenými složkami lidského těla. Proto je mohou bez obav užívat i těhotné ženy a malé děti.

Doplněk stravy nenahrazující vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladujte na suchém místě do 25°C, mimo přímé sluneční světlo a mimo zdrojů elektromagnetické záření. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: rostlinné polyoly 98,4% (nosič), draselné soli kyseliny fosforečné (účinná látka , obsah v jedné tabletě 0,5 mg), rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Obsah: 180 tbl / 90g 

Nutriční informace: 1 pastilka (0,5g) obsahuje: 0,49g sacharidů 4,9 kJ/1,2 kcal.

Výrobce: Biomineral s.r.o

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz