Biokomplex

Kód: 1278
Neohodnoceno
350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Tkáňové (Schüsslerovy) soli

Vyvážená směs všech dvanácti složek.

Neužívat v případě implantátů kvůli SILICEA.

Obsah: 180 tbl/ 90g

Výrobce: Biomineral s.r.o.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tkáňové (Schüsslerovy) soli jsou základní minerální živiny, které se nacházejí v lidském organismu. Jejich rovnováha a správný pohyb v tkáních a buňkách jsou nevyhnutelné pro udržení zdraví. Nedostatečný příjem nebo nezdravé návyky, strava a stres způsobují jejich nedostatek, dochází k narušení minerální rovnováhy. To se nakonec projeví zdravotními problémy. Minerální anorganické látky se nejlépe vstřebávají do organismu při použití homeopatické potence D3 a D12. Neměli bychom zaměňovat tkáňové soli (dodávání tělu to co mu chybí podle příznaků) s homeopatií (léčba podobného podobným). Velmi důležitá je i kvalitativní stránka. Při výrobě tkáňových solí se využívají moderní přírodní báze bez obsahu cukru, lepku, laktózy a bez živočišných derivátů. Pomáhají při přirozené samoléčbě, čistící a regenerační schopnosti těla a poskytují našim buňkám základní anorganické dobře vstřebatelné živiny pro obnovu rovnováhy a zdraví.

Pastilky tkáňových solí se rozpouštějí a vstřebávají přímo v ústní dutině. Před a po užití se doporučuje přibližně deset minut nepít a nejíst. Obvyklá dávka při  chronických stavech je 2x 1 tableta (0,5 g). Tkáňové soli lze užívat dlouhodobě podle závažnosti a trvání deficitu. Pro rychlejší nástup účinku se může začít zpočátku s vyšším dávkováním ( cca 5-6 tablet denně ). V případě akutních stavů je možné zvýšit dávkování na 1 tabletu každé 2 hodiny. je možné kombinovat více druhů tkáňových solí. U malých dětí se doporučuje pastilky rozdrtit a smíchat s troškou vody.

Tkáňové (Schüsslerovy) soli nejsou léky v dnešním slovy smyslu, protože účinné minerální látky jsou přirozenými složkami lidského těla. Proto je mohou bez obav užívat i těhotné ženy a malé děti.

Doplněk stravy nenahrazující vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladujte na suchém místě do 25°C, mimo přímé sluneční světlo a mimo zdrojů elektromagnetické záření. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: rostlinné polyoly 98,4% (nosič),draselné soli kyseliny fosforečné, síran sodný, chlorid draselný, fluorid vápenatý, hořečnaté soli kyseliny fosforečné, síran draselný, sodné soli kyseliny fosforečné, síran vápenatý, oxid křemičitý, vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid sodný, difosforečnan železitý (účinné látky, jedna tableta obsahuje po 0,0004 mg z každé účinné látky),  rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Obsah: 180 tbl / 90g 

Nutriční informace: 1 pastilka (0,5g) obsahuje: 0,49g sacharidů 4,9 kJ/1,2 kcal.

Výrobce: Biomineral s.r.o

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz